KURZY PRO PROVADENI REVIZI

skoleni-kursy.eu

logo skoleni-kurzy
< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
skoleni-kursy.eu

Na stránkách skoleni-kursy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

 

Náhodný kurz/školení


Výživový poradce [akreditovaný MŠMT] - Welko Team s.r.o.
Tento kurz je akreditovaný MŠMT ČR. Úspěšní absolventi rekvalifikačního kurzu získají certifikát, na jehož základě lze žádat o živnostenský list a vykonávat profesi PORADCE PRO VÝŽIVU.

 
 

KURZY PRO PROVADENI REVIZI

Viz také následující kurzy :
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti
  • Účetnictví pro praxiPodrobnosti

Kurzy pro provádění revizíKurzy pro provádění revizí | Kurzy pro provádění/monitoring | Kurzy pro provádění | Kurzy pro provádění interních | Kurzy pro revizi iso 9001:2015 # Seznam termínů kurzů : provádění revizí


Název kurzu Program kurzů pro provádění revizí
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro windows bd, Kurzy pro instruktory inline, Kurzy pro restaurace, Kurzy pro seniory - falešní, Kurzy pro seniory - pokročilí, Kurzy pro falešné začátečníky, Kurzy pro profesní praxi, Kurzy pro děti 1. - 3. třídy, Kurzy pro uživatele předchozích, Kurzy pro instruktory walkingu, Kurzy pro začínající makléře, Kurzy pro právníky, Kurzy pro výkon povolání, Kurzy pro nákupčí firmy, Kurzy pro r. 2014, Kurzy pro honotitele, Kurzy pro ekology ap, Kurzy pro pracovní činnost:, Kurzy pro pozemní komunikace ve, Kurzy pro děti - 3. třída mírně, Kurzy pro dovolenou - b2, Kurzy pro pokročilé - odpolední, Kurzy pro pokročilé - praktické, Kurzy pro zařízení ke sběru, Kurzy pro veřejnou správu, Kurzy pro bytová družstva, Kurzy pro praxi 2015 on-line, Kurzy pro pokroÄťilĂ© mzdovĂ©, Kurzy pro nákupĝí - 4dennĂ­, Kurzy pro manaĹľery - 5dennĂ­, Kurzy pro zdravotní sestry, Kurzy pro studenty, firmy, Kurzy pro sazbu – adobe, Kurzy pro veřejné, Kurzy pro příprava na zkoušku, Kurzy pro revizi iso 9001:2015, Kurzy pro chůvy, rodiče, Kurzy pro odlehlá místa, Kurzy pro rok 2017 - vedení, Kurzy pro neekonomy a jejich, Kurzy pro zajišťovánĂ­, Kurzy pro tvorbu vlastního, Kurzy pro tiskové mluvčí pr, Kurzy pro řešení konfliktů, Kurzy pro zvídavé pacienty, Kurzy pro úřední, Kurzy pro personalisty !přesun, Kurzy pro tvorbu rizikových, Kurzy pro manažery: jak snadno


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kursy.eu

SKOLENI-KURSY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kursy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Microsoft Excel – kurz programování ve VBA II. v dubnu 2019 - Ostrava